Шановні користувачі !

Вашій увазі пропонується мультимедійний навчальний посібник «Охорона праці та особиста безпека працівників органів Національної поліції», який розроблений з урахуванням вимог навчальної програми дисципліни «Охорона праці в галузі та особиста безпека працівників органів Національної поліції», що викладається для курсантів та студентів усіх інститутів Національної академії внутрішніх справ. Навчальний посібник розкриває питання законодавства, науки та практики забезпечення особистої безпеки працівників НПУ під час виконання службових обов’язків, формування активної позиції щодо практичної реалізації принципу пріоритетності охорони життя та здоров’я працівників стосовно результатів службової діяльності та може використовуватися при проведені семінарських та практичних занять зі студентами вищих навчальних закладів ІІІ-IV рівня акредитації. Навчальний посібник складається з інформаційних блоків:

«Вступ» – містить вступне слово, де зазначається мета, завдання курсу, сучасний стан та актуальність проблематики охорони праці.

«Навчальні матеріали» – містить тексти лекцій до навчальних тем дисципліни.

«Мультимедійні матеріали» – містить мультимедійні презентації до розділів навчального посібника.

«Тестовий контроль знань» – містить тестові завдання для перевірки рівня знань до кожної теми.

«Список використаних та рекомендованих джерел» – містить перелік літературних джерел, що можуть бути використані для підготовки до занять.

«Авторський колектив» – містить відомості щодо розробників навчального посібника.