Головне меню
Об’єктивні соціально-
Процеси глобалізації та інтеграції України у світовий економічний простір та обрання європейського вектору розвитку спричинили необхідність проведення комплексних реформ та оптимізації правового регулювання фінансових відносин. У цьому сенсі пріоритетним питанням є фінансове забезпечення реалізації завдань і функцій держави та органів місцевого самоврядування. Від стабільно функціонуючої фінансової системи залежить забезпечення ресурсами різних сфер суспільного життя, задоволення як публічних інтересів держави та місцевого самоврядування, так і приватних інтересів усіх громадян України. Це стабільне функціонування у першу чергу забезпечується завдяки якісному та узгодженому правовому регулюванню.
Проблеми фінансового оздоровлення країни, формування системи фінансово-
Розширення між фінансово-
Вивчення дисципліни „Фінансове право України” є важливою складовою частиною юридичної освіти і правового виховання представників інших спеціальностей. Фінансове право є однією з провідних галузей публічного права у правовій системі України.
Програма курсу "Фінансове право" дає можливість системно вивчити норми фінансового права, які регулюють фінансову діяльність і фінансову систему України, фінансовий контроль, бюджетний устрій і бюджетний процес, податкові, кредитні, страхові, банківські і валютні правовідносини.
Навчальний посібник підготовлено з урахуванням останніх змін у законодавстві України, нових доктринальних підходів до регулювання відносин у сфері публічних фінансів.