Про Авторів

Петрина Володимир Несторович – доцент кафедри фінансового права та фіскального адміністрування Національної академії внутрішніх справ, кандидат юридичних наук. Освіта вища, в 1982 році закінчив Харківський юридичний інститут ім. Ф.Е. Дзержинського за спеціальністю «Правознавство». Є автором і співавтором понад 50 друкованих публікацій, в тому числі монографій. Вільно володіє англійською мовою. Проходив стажування і навчання в низці закордонних навчальних закладів, зокрема, в Гаазькій академії міжнародного права при Міжнародному суді ООН (Нідерланди), Інституті порівняльного права при Федеральному департаменті юстиції та поліції Швейцарії, Правничій школі «Осгуд Хол» при Університеті Йорку (Канада), Правничій школі Університету Д’юка (США), Школі державного управління (Париж, Франція), Інституті державного управління (Мадрид, Іспанія).

Тривалий час займався практичною діяльністю у сфері господарського права, в тому числі у сфері зовнішньоекономічної діяльності. У своїй практичній діяльності пройшов шлях від юрисконсульта на підприємстві до начальника бюро в Державному агропромисловому комітеті Української РСР. Як адвокат працював у складі провідних юридичних фірм України та Канади, був юридичним радником певних міжнародних організацій. Обирався суддею Третейського суду при Українському національному комітеті Міжнародної торгової палати (ICC Ukraine) та суддею Третейського суду при Українській асоціації виробників феросплавів та іншої електрометалургійної продукції.

Андрущенко Ігор Григорович – професор кафедри фінансового права та фіскального адміністрування Національної академії внутрішніх справ, кандидат юридичних наук, доцент. Освіта вища, в 1995 році закінчив Київський державний економічний університет, спеціальність «Управляння матеріальними ресурсами і організація оптової торгівлі засобами виробництва», в 1999 році – Національну академію внутрішніх справ України, спеціальність «Правознавство». Є автором та співавтором понад 100 друкованих публікацій, в тому числі декількох посібників, навчальних посібників та курсів лекцій.