СПОУ

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec commodo sapien et dapibus consequat.
МУЛЬТИМЕДІЙНИЙ ПОСІБНИК
"СУДОВІ
ТА ПРАВООХОРОННІ ОРГАНИ УКРАЇНИ"
КАФЕДРА
           КРИМІНАЛЬНОГО
                                      ПРОЦЕСУ
Перейти к контенту

Главное меню:

 Навчальна дисципліна «Судові та правоохоронні органи України» є однією із базових навчальних дисциплін, яка дає вихідні знання про систему судових та правоохоронних органів України.
 
Її призначення – надати можливість курсантам, студентам, слухачам отримати необхідну інформацію щодо системи, структури, завдань та компетенції судових та правоохоронних органів України.
 
Мета вивчення цієї дисципліни – дати майбутнім юристам чітке уявлення про те, як формуються правоохоронні органи України, яка їхня система, які вони мають склад та структуру, якими є принципи їх організації, які функції вони виконують, як ці органи взаємодіють один з одним, іншими державними та громадськими організаціями, яке їхнє соціальне призначення.
 
Навчальна дисципліна «Судові та правоохоронні органи України» має своїм завданням сформувати у студентів та слухачів загальні знання щодо поняття, характеристики і змісту судової та правоохоронної діяльності, кола органів, установ, що мають повноваження щодо здійснення цієї діяльності, характеристики статусу посадових осіб, яким надано право здійснення цієї діяльності, їхніх прав, обов’язків та гарантій.
 
Мультемедійний навчальний посібник «Судові та правоохоронні органи України» підготовлений у межах чинного законодавства України і допоможе курсантам, слухачам та студентам під час підготовки до складання заліків та іспитів із зазначеної навчальної дисципліни.
МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ. НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ВНУТРІШНІХ СПРАВ.  КАФЕДРА КРИМІНАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ. Мультимедійний навчальний посібник «Судові та правоохоронні органи України»
Назад к содержимому | Назад к главному меню